Seria Remigiusz Mroza – “Chyłka”

Remigiusz Mróz to polski pisarz, który od czasu swojego debiutu nie przestaje zaskakiwać. Jego książki są zaskakujące dla czytelników nie tylko w Polsce. Pisarz w każdej nowej powieści prezentuje coś nowego, nieznaną jeszcze historię oraz niezaprezentowany wcześniej rozwój postaci. Mróz jest twórcą, który stał się popularny nie tylko wśród młodzieży. Jego książki z powodzeniem mogą być czytane przez młodszych i starszych czytelników.

Remigiusz Mróz i seria książkowa z Joanną Chyłką

Joanna Chyłka to główna bohaterka serii książkowej Remigiusza Mroza. Jej postać może zostać po krótce przedstawiona jako osoba o niezłomnym charakterze, dla której zasady nie istnieją. Chyłka, mimo że jest prawniczką, to jednak nie przejmuje się tym, co powinna robić, a czego nie. Jest ona skoncentrowana na każdej sprawie maksymalnie i nie bierze pod uwagę możliwości przegrania sprawy. Stara się ona za wszelką cenę wygrać, co też wychodzi jej przez wiele lat bardzo dobrze. Sprawy, których się podejmuje, nie są także zbyt łatwe. Co jeszcze warto wiedzieć o tej serii?

Chyłka – co warto wiedzieć o tej serii książkowej?

Chyłka to seria książkowa, która obecnie ma już ponad 10 tomów. W każdym tomie można znaleźć wiele ciekawych i nowych przygód. Chyłka nie jest osobą, która mogłaby zaskoczyć nudą. Jej osoba jednak nie jest tylko buntownikiem. Jest ona także doświadczona przez życie. Jak zostaje ujawnione w serii, Chyłka w młodości wiele przeżyła, w tym rozstanie z matką, która wyjechała za granicą. Co więcej, Joanna Chyłka jest także osobą, która nie zaznała zbyt wiele ciepła i miłości ze strony ojca. Te wszystkie problemy nie opuściły jej także, teraz kiedy już stała się dorosłą kobietą. Swoje problemy próbuje uciszać wszystkimi możliwymi sposobami. Jednym z nich jest alkohol. Stał się on na wiele lat najlepszym przyjacielem Chyłki. Momentami jednak kobieta przestaje nad uzależnieniem panować i pogrąża ją ono. Warto zapoznać się z serią Remigiusza Mroza samemu. Książki cieszą się sporą popularnością wśród czytelników.