Seria książkowa z Joanną Chyłką

Remigiusz Mróz to pisarz, który debiutując kilka lat temu, stał się rozpoznawalny w całej Polsce. Jego nazwisko można spotkać niemalże w każdej księgarni, a on sam nie może narzekać na anonimowość. Jedną z jego najgłośniejszych serii książkowych okazała się ta z Chyłką. Chyłka (https://www.taniaksiazka.pl/seria/joanna-chylka) to osoba, która jest prawiczką i jest główną postacią w książce Mroza. Jej przygody stały się tematem, który przewija się w ponad 10 tomach. Co warto wiedzieć o Chyłce?

Joanna Chyłka – kim jest?

Joanna Chyłka to postać w książce Remigiusza Mroza, która może zachwycać kilkom rzeczami. Pierwszą ciekawostką z życia Chyłki jest to, w jaki sposób doszła ona na sam szczyt. Jest ona osobą, która w życiu przeszła wiele. W dzieciństwie jej rodzice się rozwiedli, co przełożyło się na to, że Chyłka dorastała bez matki, a także siostry. Miała jedynie ojca, który nie podałał zadaniu. Zaczął on pić, a przez to także zaniedbywać swoją córkę. Chyłka w dzieciństwie została także zgwałcona, co wciąż nie daje jej spokoju. Nawet teraz jako dorosła kobieta Chyłka wciąż nie może poradzić sobie z tą traumą. Pije ona, żeby zapomnieć o tym, co się kiedyś stało. Jej kariera jest dla niej wszystkim i dlatego też jest taka dobra w tym, co robi.

Joanna Chyłka – jakie przygody ją spotykają?


Chyłka jest osobą, która podejmuje się najcięższych spraw. Oczywiście nie po to, by je przegrać. Joanna Chyłka jest świadoma tego, że porażki się zdarzają jednak nie jej. Ona stara się nie przegrać ani jednej sprawy. Wszystko, czego się podejmuje, traktuje z najwyższą powagą. Dlatego też znana jest ona w całym świecie prawniczym, nie tylko w swojej kancelarii. Chyłka jest osobą, która nie poddaje się nigdy, a jej upór prowadzi ją bardzo często w sytuacje niebezpieczne. Joanna Chyłka jednak się nie zniechęca i stale uparcie dąży do tego, by piąć się jeszcze wyżej po drabinie sukcesu. Losy Chyłki to idealna książka nie tylko dla osób interesujących się prawem, ale też takich, którzy chcą poznać nietypową osobę, która nie boi się uparcie brnąć po swoje.